ASV Holding

photo5-min
photo4-min
ASV Holding, 1950 yılında temeli atılan Altınbaş Holding’in kültürü ışığında, Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sofu Altınbaş tarafından 2016 yılında kurulmuştur. Altınbaş Holding, 66 yıllık deneyiminin ardından yeni bir kimlikle başarılarını taçlandırırken, içinde yer aldığı sektörlerde kalıcı ve en önde olmayı hedeflemektedir.
Finans, Faktoring, Varlık Yönetimi, Gayrimenkul ve Kuyumculuk alanlarında faaliyet gösteren grup şirketlerine önderlik eden ASV Holding, sürdürülebilir karlığı hedefleyen girişimler ile edindiği yükselen başarı grafiğini korumayı amaçlamaktadır.
Yatırımlarını güvenle geliştirmek isteyen kurum ve bireysel girişimler için var olan grup şirketlerimiz, kendi alanlarında lider firma olma gayreti içinde müşterilerine katma değer sunmayı hedeflemektedir. ASV Holding olarak, bu gayret ve başarıya destek sağlamakla kalmayıp, fikir ve projelere öncülük etmeyi amaç edinmekteyiz.
ASV Holding ortaklık çatısı altında, Sümer Faktoring A.Ş, Sümer Varlık Yönetim A.Ş., Sümer Danışmanlık Yazılım Hizmetleri ve Kuyumculuk A.Ş., Altınbaş Holding A.Ş. olmak üzere; finans, gayrimenkul geliştirme, konut imalatı ve kuyumculuk sektörlerinde faaliyet gösteren şirketler yer almaktadır.ASV holding, halihazırda faaliyet gösterdiği sektörlerin yanında, ülke ekonomisine ve grubumuza değer katacağına inandığı diğer sektörlerde de yer almaya hazırlanmaktadır.Şeffaf, güvenilir ve istikrarlı yönetim anlayışı, ASV Holding’in gelecek hedefleri, perspektifi ve stratejilerinin oluşumunda önemli bir role sahiptir. Şeffaflık ve güvenilirlik prensipleri doğrultusunda yeni fikirlere ve önerilere kıymet veren bir anlayış ile faaliyet gösteren ASV Holding; çalışanları, müşterileri, tedarikçileri ve hissedarları başta olmak üzere tüm çözüm ortaklarıyla geleceğe umutla bakmaktadır.Ülke ekonomisine değer katacak başarılara imza atmak ve bu başarıları sürdürebilir kılmak en önemli hedefimizdir.
photo2-min
Businesspeople meeting plan analysis graph company finance strategy statistics success concept and planning for future in office room.