(212) 213 00 66 info@asvholding.com

Orkun Altınbaş

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

1983 yılında, Lefkoşa’da dünyaya geldi. Lise eğitimini Yakın Doğu Koleji’nde tamamladıktan sonra, üniversiteyi yurtdışında okumayı hedefleyen Orkun Altınbaş, Londra’da, The Richmond American University, Concetration In Finance bölümünden mezun oldu.

Eğitimini tamamladıktan sonra, Altınbaş Holding’de, Denetim ve Raporlama Birimi’nde denetçi olarak çalışmaya başladı. 2006 yılında işinden ayrılarak eğitimine devam etmeye karar verdi. 2006-2008 yılları arasında Webster Üniversitesi’nde MBA- İşletme yüksek lisansı yaptı. Yüksek Lisansını tamamladıktan sonra, 2008-2009 yılları arası Creditwest Ukrayna’da kuruluş ve organizasyon aşamalarında görev aldı.

2010 yılından itibaren Kıbrıs Altınbaş Kuyumculuk da, mağazalaşma süreçleri, ülke organizasyonu ve yeni yapılandırma görevlerini üstlenmiştir. Aynı dönem içerisinde Kıbrıs Creditwest Bank’ta da çeşitli yönetim kademelerinde görev almıştır.

2016 yılında kurulan ASV Holding’ te yönetim kurulu üyeliği yapmakta olan Orkun Altınbaş ayrıca holding bünyesindeki Altınbaş Gayrimenkul Geliştirme , Altın Ziynet Eşyaları ile DIA Finans Danışmanlık şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Eğitime verdiği önemi hayatına kattığı başarılarıyla harmanlayan Orkun Altınbaş, Yakındoğu Üniversitesinde doktorasını tamamlamak üzeredir. Evli ve iki çocuk babasıdır.