(212) 213 00 66 info@asvholding.com

haluk-levent-unalHaluk Levent Ünal

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı- İcra Kurulu Başkanı (CEO)

ASV Holding, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İcra Kurulu Başkanı (CEO) Haluk Levent Ünal, 1959 yılında doğdu. Ortaokul ve Liseyi Galatasaray Lisesi’nde tamamladıktan sonra, Ortadoğu Teknik Üniversitesi İdari bilimler Fakültesi’nde üniversite eğitimini tamamladı.

1983 yılında, Türkiye İş Bankası A.Ş. Genel Müdürlüğü’nde Kredi Uzmanı olarak başladığı bankacılık hayatına, Tekstil Bankası A.Ş. de devam etti.

1989 yılında, Pazarlama Müdürü olarak göreve başladığı, Tekstil Bank Ankara Şubesi’nde, 1991-1995 yıllarında Şube Müdürlüğü yaptı.

1995 yılında da Tekstil Bankası Genel Müdürlüğü’nde, Krediler ve Pazarlama’dan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı; 2001 yılında Baş Genel Müdür Yardımcısı ünvanını aldı.

2002-2003 yıllarında, Türkiye Halk Bankası A.Ş.’nde, kredilerden sorumlu murahhas Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. Aynı yıllarda, Halkbank iştiraki, Demir – Halk Netherland N.V.’ de Yönetim Kurulu üyesi olarak bulundu.

2003 yılında, bankacılık kariyerini sonlandırarak, Digicom Elektronik grubunda, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İcra Kurulu Başkanı (CEO) olarak göreve başladı. Grup bünyesinde tüketici elektroniği distribütörlüğü, bir finans şirketi ve bir inşaat şirketi yer almaktadır.

2011-2015 yıllarında, Özyurtlar İnşaat A.Ş. firmasında Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür olarak görev yaptı.

2015 Kasım ayı itibariyle, ASV Holding ve aynı zamanda grup şirketlerinde de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İcra Kurulu Başkanı (CEO) olarak göreve başlayan Haluk Levent Ünal, iyi derecede İngilizce ve Fransızca, orta düzeyde İtalyanca bilmektedir.